Wednesday, December 6, 2023

रौतहट क्षेत्र नं. ३ क का स्वतन्त्र उमेदवार बदरुदिनको प्रतिबद्धता पत्र सार्वजनिक, यस्ता छन उनका ६ वटा पकेट क्षेत्र ( प्रतिबद्धता पत्रको पुर्ण पाठ सहित)

ताजा / भरखरै प्राप्त

टेकान बसपार्कको काम भोली शनिबारबाट शुरु हुदै

चन्द्रपुर,८ मंसिरलामो समय पछि रौतहटको चन्द्रपुर नगरपालिका वाड नं. ४ मा रहको टेकान बसपार्क शनिबार देखी निमार्ण कार्य हुने भएको छ ।शहरी...

नगर प्रमुख काफ्लेद्धारा दलित जनजागरण आबिको ४ को भवनका उदघाटन

चन्द्रपुर,१५ कार्तिकरौतहटको चन्द्रपुर नगरपालिकाका नगर प्रमुख संजय कुमार काफलेले चन्द्रपुर नगरपालिकाको शैक्षिक सुधारको लागी भौतिक पुर्वाधारको धेरै कामहरु भएको बताउनुभएको छ ।...

गोली प्रहारबाट घाइते भएका शिक्षक स्वर्णकारको मृत्यु

रौतहट,१३ कार्तिकगोली प्रहारपछि गम्भीर घाइते भएका बाराका शिक्षक रूपेश स्वर्णकारको मृत्यु भएको छ।उपचारका क्रममा सोमबार दिउँसो करिब २ बजेतिर स्वर्णकारको वीरगञ्जस्थित बयोधा...

राम कुमार कोइराला स्मृति प्रतिष्ठानको अध्यक्षमा प्रमोद कोइराला चयन

चन्द्रपुर ६ कार्तिकराम कुमार कोइराला स्मृति प्रतिष्ठानको छैटौं साधारणसभाबाट प्रमोद कोइराला सर्व सहमत अध्यक्ष चयन भएका छन् ।प्रतिष्ठानका अध्यक्ष विनोदचन्द्र कोइरालाको अध्यक्षतामा...

छुटाछुटै घटनामा रौतहटमा एकैदिन ३ जनाको शव फेला

रौतहट,५ कार्तिकछुटाछुटै घटनामा रौतहटबाट आइतबार ३ जनाको शव फेला परेको छ । शनिबार राती जंगली हात्तीको आक्रमणबाट चन्द्रपुर नगरपालिका वडा नं ५...

चन्द्रपुर – रौतहट क्षेत्र नम्बर ३ क को लागी स्वतन्त्र प्रदेश सभा उमेदवार बदरुदिन अरमानभाइले आफनो प्रतिबद्धता पत्र शुक्रबार सार्वजनिक गरेका छन । शुक्रबार चन्द्रनिगाहपुरको एएन प्लाजामा उनले आफनो प्रतिबद्धता पत्र सार्वजनिक गरेका हुन । प्रतिबद्धता पत्र सार्वजनिक गर्दै स्वतन्त्र उमेदवार अरमानभाइले उम्मेदवारहरुको छनौट गर्दा आम क्षेत्रवासी न्यायप्रेमी मतदाताहरुले मतदान गर्दा प्रदेश सरकारको महत्वलाई आत्मसात गर्ने व्यक्ति र धान्न सक्ने सक्षम व्यक्ति व्यक्तित्वको चयन गर्न आग्रह गरेका छन । आफुलाइ एक पटक सेवा गर्ने मौका दिनको लागी आ–आफ्नो विवेक प्रयोग गरी चुनाव चिन्ह प्रेसर कुकर मा मतदान गरी बिजय गराई दिन हुन उनले अपिल गरे । आफुले यो निर्वाचन जितीसकेपछि जंगल क्षेत्रका गाउँहरू कोठियार मेरा, धौचा सिम्रि, बलुवा, गुटवा र भैसही गाउँहरुलाई बाख्रा गाउँ (क्mबचत न्यबत ख्ष्ििबनभ) प्रवेश सरकारबाट घोषणा गराउने , क्षेत्रका गाउँहरु सितलपुर मेवा टेङ्गहा, गैरगनिया र सन्तपुर गाउँहरुलाई माछा गाउँ (क्mबचत ँष्कज ख्ष्ििबनभ) घोषणा गराउने लक्ष्य लिएको स्वतन्त्र उमेदवार अरमानभाइले बताए ।
यस्तै दुधियावा, राङ्गी कटानी, हिमाली पास, पेटभरवा, जगंलसैया, पोखरीना खुसुकपुरलाई दुध गाउँ ( क्mबचत ःष्पि ख्ष्ििबनभ) घोषणा गराउने , गर्जा, कनकपुर, लछमीपुर, रंगपुर मनहरवा, परसवा, भवानीपुर, पल्टुल, खतवहीया, दयालपुर अमतावा, बेदैली जयराजपुर, सिमरा जुगौलिया, पिपरा गाउँलाई धान गाउँ (क्mबचत च्ष्अभ ख्ष्ििबनभ) गराउने लक्ष्य रहने उनको प्रतिबछता पत्रमा उल्लेख गरेका छन । त्यसैगरी बिजयपुर, लक्ष्मीनिया, बडहरवा, अकबनवा, फतुवा, हरिहरपुर ईस्लामपुर र बुनीयाद गाउँहरुलाई मकै गाउँ (क्mबचत ःबष्शभ ख्ष्ििबनभ) घोषणा गराउने, भसेडवा, खोर, झौवा, पिपरा, रामदासी, खैरा गाउँहरुलाई तरकारी ’गाउँ (क्mबचत ख्भनभतबदभि ख्ष्ििबनभ) घोषणा उनले बताए ।
यस्तै किसानहरुलाई बेलैमा मल र बिज उपलब्ध गराउन हरदम पहलकदमी गर्ने,सिपमुलक तालिमको व्यवस्था गरी युवासाथीहरुलाई रोजगारीको व्यवस्था,समाजमा रहेको सबै खाले विभेद र छुवाछुतको अन्त गर्ने, आधुनिक स्वच्छ हराभरा शहर र बस्ती निर्माण कार्यमा हरदम अगाडी सर्ने उनले बताए ।
सबैका लागि गुणस्तरिय शिक्षा र स्वास्थ्यमा सेवा प्रदान गर्ने, कृषिको आधुनिकरण, यान्त्रिकिकरण र व्यवस्थायीकरण गर्ने, भुमी सम्बन्धि समस्याको समाधान गर्ने,सडक, नाला, पुल लगायत भौतिक पुर्वाधार विकास निर्माण गर्ने,कार्यका योजनाहरु दुत्र गतिमा संचालन गर्ने समेत प्रतिबद्धता पत्रमा उल्लेख छ । पूर्ण समानुपातिक समावेशी नेतृत्व कायम गराउनेछु ।
सिचाई नपुगेका खेतहरुमा कृषि बिजुली मिटरको व्यवस्था गराउने, गाउँ–गाउँमा सामाजिक सद्भाव सहित सामाजिक न्याय कायम गराउने,अन्नदाता किसानहरुलाई वार्षिक पुरस्कार सहित सम्मान गर्ने, मिटर ब्याजी लगायत सबैखाले शोषण दमन र अत्याचारको विरुद्ध लडि रहने, जनता आवास कार्यक्रम प्रभावकारी रुपमा क्षेत्रमा कार्यान्वयन गर्ने,आर्थिक सामाजिक रुपान्तरण र समृद्धिका लागि हरदम प्रमुख भुमिकामा खेल्ने, प्रदेशलाई अर्थतन्त्रमा आत्मनिर्भर बनाउदै समाजवादको बाटोमा अगाडी बढने समेत स्वतन्त्र उमेदवार अरमानभाइले बताए ।

लोकप्रिय

चन्द्रपुर नगरपालिकामा नगर प्रहरीको लागी आबेदन खुल्यो

चन्द्रपुर - रौतहटको चन्द्रपुर नगरपालिकाले नगर प्रहरीको लागी आबेदन खुलाएको छ ।नगरपालिकाले हाललाइ १६ जना नगर प्रहरीको आबेदन खुलाएको हो ।नगर प्रहरी...

प्रभु साह पत्नी मौलापुरकी नगर प्रमुख रिना कुमारीको पद चट्

रौतहट,३० असोजरौतहटको मौलापुर नगरपालिकामा प्रमुख पद रिक्त भएको छ। निर्वाचन आयोगले सूचना निकालेर २०७९ को स्थानीय निर्वाचनमा नेकपा एमालेबाट निर्वाचित नगरपालिकाकी प्रमुख...

चन्द्रपुर नगरपालिकाले माग्यो ६४ जना शिक्षक,नगर प्रहरीको पनि आबेदन खुल्दै

चन्द्रपुर - रौतहटको सबैभन्दा ठुलो नगरपालिकाको रुपमा रहेको चन्द्रपुर नगरपालिकाले ठुलो संख्यामा स्वयम सेवक शिक्षकको लागी आबेदन खुलाएको छ ।नगरपालिकाले जारी गरेको...

Related Articles

टेकान बसपार्कको काम भोली शनिबारबाट शुरु हुदै

चन्द्रपुर,८ मंसिरलामो समय पछि रौतहटको चन्द्रपुर नगरपालिका वाड नं. ४ मा रहको टेकान बसपार्क शनिबार देखी निमार्ण कार्य हुने भएको छ ।शहरी...

नगर प्रमुख काफ्लेद्धारा दलित जनजागरण आबिको ४ को भवनका उदघाटन

चन्द्रपुर,१५ कार्तिकरौतहटको चन्द्रपुर नगरपालिकाका नगर प्रमुख संजय कुमार काफलेले चन्द्रपुर नगरपालिकाको शैक्षिक सुधारको लागी भौतिक पुर्वाधारको धेरै कामहरु भएको बताउनुभएको छ ।...

गोली प्रहारबाट घाइते भएका शिक्षक स्वर्णकारको मृत्यु

रौतहट,१३ कार्तिकगोली प्रहारपछि गम्भीर घाइते भएका बाराका शिक्षक रूपेश स्वर्णकारको मृत्यु भएको छ।उपचारका क्रममा सोमबार दिउँसो करिब २ बजेतिर स्वर्णकारको वीरगञ्जस्थित बयोधा...