Tuesday, July 23, 2024

रौतहटको १८ वटै पालिकामा रेडक्रसको विपत व्यवस्थापन समितिको संयोजक छनौट (नामाबली सहित)

ताजा / भरखरै प्राप्त

रौतहट- नेपाल रेडक्रस सोसाईटी रौतहट शाखाले रौतहटको १८ वटै पालिकामा पालिका स्तरीय विपत व्यवस्थापन समितिको संयोजकहरुको तोकेको छ । हरेक पालिकामा बिपत ब्यबस्थापन समिति गठनमा सहयोग पुरयाउनका लागि रेडक्रस रौतहट शाखाले प्रतिनिधि तोकिएको शाखाका मन्त्री धर्मेन्द्र सिंहले जानकारी दिएका छन ।
बाढी पिडित, आगलगी, दैवी प्रकोप, महामारी गरिब, दुखी दिनहरुलाई आत्मको रक्षाका लागि एवं मानवीय सेवाको रक्षाको लागि काम गदै आएको रेडक्रसको काम कार्वाही प्रभाबकारी बनाउन हरेक पालिकामा समिति गठन गर्न थालिएको शाखाका सभापति राजकिशोर यादबले बताए ।

रौतहटको १८ वटै पालिकामा रेडक्रसको विपत व्यवस्थापन समितिको प्रतिनिधिमा छनौट भएकाहरुको नामाबली यस प्रकार छ ।

१. गौर न.पा.–अनिरुद्ध महतो २. राजदेवी न.पा.–बाल कुमार जयसवाल ३. यमुनामाई– रामाअधार राय यादव ४. माधवनारायण न.पा.–रामअधार राय यादव ५. गढीमाई न.पा.–संजय कुमार यादव ६. वृन्दावन न.पा.–निलु झा ७. चन्द्रपुर न.पा.– धनश्याम श्रेष्ठ ८. गुजरा न.पा.–धमेन्द्र सिंह् ९. फतुवाविजयपुर न.पा.–धमेन्द्र सिंह् १०. मौलापुर न.पा.–तेजनारायण यादव ११. बौधीमाई न.पा.– श्रीमती लिला देवी १२. देवाही गोनाही न.पा.– अनिरुद्ध महतो १३. परोहा न.पा.– मो.हसरे आलम १४. राजपुर न.पा.–शेख अतिउल्लाह १५. ईशनाथ न.पा– शेख कैमुदिन १६. गरुडा न.पा.– रामएकवाल साह १७. दुर्गा भगवती – श्रीमती शिला देवी १८. कटहरिया न.पा.– संजय कुमार यादव

spot_imgspot_img
spot_img

लोकप्रिय

Related Articles