Wednesday, June 12, 2024

रौतहट क्षेत्र नम्बर ३ बाट प्रभु साह संसदमा लगातार चौथो पटक इन्ट्री

ताजा / भरखरै प्राप्त

रौतहट, ८ मंसिर
रौतहट क्षेत्र नम्बर ३ बाट प्रतिनिधि सभा सदस्यको लागी स्वतन्त्र उमेदवार प्रभु साह बिजयी भएका छन । साहले ३२ हजार ४ सय ३७ मत ल्याइ बिजयी भएका हुन । उनका निकटत्तम प्रतिद्धन्दी स्वतन्त्र उमेदवार ओम प्रकाश जयसवालले २५ हजार २०० मत ल्याएका थिए । ७ हजार २३७ मतको अन्तरले साहले जितेका छन । उमेदवारी दिने अन्तिम समयमा नेकपा एमालेको टिकट त्यागेर स्वतन्त्र उमेदवारी दर्ता गराएका साहको यो प्रतिनिधि सभामा चौथो पटकको बिजयी हो । २०६४,२०७०,२०७४ र २०७९ गरी यो क्षेत्रबाट साहले ४ पटक लगातार चुनाब जितिरहेका छन । अहिले उनलाइ सत्तागठबन्धनले समर्थन गरेको भएतापनि जिल्ला स्तरका नेताहरु साहको प्रतिद्धन्दी जयसवाललाइ साथ दिएका थिए । प्रभु साह कै प्यानलबाट सोही क्षेत्रको क मा स्वतन्त्र उमेदवार केशब राय थारुले चुनाब जितेका छन भने ख मा साह प्यानलका कुन्दन कुशवाहलाइ हराएर नेपाली कांग्रेसका रौतहट जिल्ला सभापति जितेन्द्र यादबले जितेका छन ।

spot_imgspot_img
spot_img

लोकप्रिय

Related Articles