Thursday, April 25, 2024

४१ औ मगर संघको स्थापना दिवशको अबसरमा बिभिन्न कार्यक्रम

ताजा / भरखरै प्राप्त

चन्द्रपुर – नेपाल मगर संघको ४१ औ स्थापना दिवशको अबसरमा मगर संघ रौतहट शाखाले बिभिन्न कार्यक्रमको आयोजना गरी मनाएको छ ।आफनो स्थापना दिवशको अबसर पारेर मगर संघ रौतहटले चन्द्रनिगाहपुरमा र्याली समेत गरेको थियो ।
उक्त र्यालीको समापन पछि चन्द्रपुर नगरपालिका वाड नं. १ को नुनथरमा संस्कृतिक कार्यक्रमको आयोजना गरिएको थियो । मगरहरुको भेषभुषा र धर्म संस्कृतीको संरक्षण र सम्र्बधन गर्नको लागी कार्यक्रमको आयोजना गरेको चन्द्रपुर नगरपालिका वाड नं. ४ का वाड अध्यक्ष तथा मगर सघका सचिब रबि रानाले बताए ।
४१ औ मगर संघको स्थापना दिवशको अबसर पारेर चन्द्रपुर नगरपालिकाले हरेक बर्ष एक दिन बिदा दिदै आएको छ ।मगर संघ रौतहटले हरेक बर्ष यसरी नै आफनो स्थापना दिवश मनाउदै आइरहेको छ ।सास्कृतिक कार्यक्रममा मगर भेषभुसामा सजिएका कलाकारहरुले कला प्रर्दशन गरेका थिए ।

spot_imgspot_img
spot_img

लोकप्रिय

Related Articles