Sunday, April 21, 2024

म रैथाने उमेदवार हु — एमाले उमेदवार गुप्ता

ताजा / भरखरै प्राप्त

गौर – नेकपा एमालेका रौतहट निर्वाचन क्षेत्र नम्बर १ का प्रतिनिधि सभाका उम्मेदवार अजय कुमार गुप्ताले आफु क्षेत्र नं. १ को रैथाने उमेदवार भएको बताएका छन । निर्वाचन क्षेत्र नम्बर १ को प्रदेश सभा (ख) को छतौनामा घरदैलो गर्ने क्रममा पत्रकारहरु संग कुरा गर्दै गुप्ताले म यस क्षेत्रको रैथाने उमेदवार हु अरु जस्तो कहिले काही आउने पाहुना जस्तो उमेदवार नभएको बताएका छन । नेकपा एसका उमेदवार माधब नेपाललाइ इगिंत गदै गुप्ताले जनताले खोजको बखत १० मिनेटमा जनताको माझमा पुग्ने क्षमता आफुमा रहेको उनले बताए । माधब नेपालले २ पटक जितेर काठमाण्डौ मात्रै बसेको बताउदै नेपालले अब यहाका मतदाताले रैथाने उमेदवारलाइ नै जिताउनेमा आफु ढुक्क रहेको संघिय संसदका उमेदवार गुप्ताले बताएका छन उनले गाउ गाउमा कार्यकर्ता तथा मतदाताहरुसंग भेट्ने क्रममा विकासका मुद्दा बाहिर आएको बताए । क्षेत्रबाट २ पटक निर्वाचित भएर प्रधानमन्त्री समेत बनेका माधव कुमार नेपालले जनताको चाहना अनुरूप विकास गर्न नसकेको आरोप लगाए । शिक्षा, स्वास्थ्य, पर्यटन र पूर्वाधारको विकास साथै कृषि, सिँचाई मूल एजेण्डा रहेको गुप्ताको भनाइ रहेको छ । विकास निर्माणको लागि मतदाताले आफूलाई नै निर्वाचित गराउनेमा पूर्ण विश्वस्त रहेको उनले दाबी गरे । बिगत लामो समय देखी नै जनताको काम गदै आएको रुपमा चिनीरहेको हुदा पनि यस निर्वाचनमा जनताले सुर्य चिन्हमा मतदान गरेर आफुलाइ बिजयी गराउने विश्वास उनले लिए । जनताको सुख दुखमा साथ दिदै आएको कारणले गर्दा र सधै जनता कै माझ रहिरहने भएको हुदा आम मतदाताहरुले यस निर्वाचनमा सुर्य चिन्हमा मतदान गरेर सहयोग गर्ने उनले बताए । उक्त क्षेत्रमा नेकपा एकिकृत समाजबादी पार्टीका अध्यक्ष तथा पुर्व प्रधानमन्त्री उठेका छन । नेपालले २ पटक सो क्षेत्रबाट चुनाब जितीसकेका छन भने गुप्ता गौर नगरपालिकाका पुर्व नगर प्रमुख हुन । यी दुई पक्षबिच क्षेत्र नम्बर १ मा कडा प्रधिस्पर्धा हुने स्थीती छ । सो क्षेत्रको क मा नेकपा एमालेका प्रदेश सभा सदस्य उमेदवार राजकिशोर यादब रहेका छन भन नेपाली कांग्रेसबाट नागेन्द्र साह रहेका छन । राजकिशोर यादब नेपाल रेडक्रस सोसाइटी रौतहट शाखाका सभापति हुन भने नागेन्द्र ठेकेदार हुन । यस्तै क्षेत्र नं. १ को ख मा नेपाली कांग्रेसका मधेश प्रदेश सभापति कृष्णा यादब,जसपाका योगेन्द्र यादब र स्वतन्त्र राजेश चौधरी बिच कडा प्रधिस्पर्धा हुने स्थीती छ ।

spot_imgspot_img
spot_img

लोकप्रिय

Related Articles